KAUÇUK ZEMIN NASIL UYGULANIR

KAUÇUK ZEMIN NASIL UYGULANIR

Öncelikle kauçuk zemin uygulaması yapılması istenilen alan iyice incelenmeli ve alanın şapının düzgün olup olmadığı, helikopter betona sahip olup olmadığı analiz edilmelidir. Unutmayın ki zemininiz ne kadar düzgün ve kusursuzsa uygulama başarınız ve görselliğinizde o kadar yüksek olacaktır. Başarılı bir kauçuk zemin uygulaması, için hava sıcaklığı ve yağış olup olmadığı da çok önemlidir.

Hava sıcaklığı minimum 16 derece ve yağışsız olmalı ve rölatif mekan rutubeti % 65 olmalıdır. Kauçuk zemin kaplamaları uygulama başlatılmadan ilgili alana getirilerek belirli bir müddet bekletilme yoluyla ortam şartlarına uyumları sağlatılmalıdır. Şimdi her şey hazır ve nasıl başlayacağım sorusu ise şu şekilde cevap bulur; alan tel fırça veya süpürgelerle iyice temizlenir. Daha sonra çift kompedantlı 20 kg’lık A ve B bileşenlerinden oluşan tutkal birbirine homojen hale gelinceye kadar iyice karıştırılırlar.

Düzgün ve uygun şartlara haiz beton üzerine tutkalınızı döktükten sonra uygun hızda kauçuk zemin kaplama materyalleri ilgili alana yapıştırılır ve fazlalıklar kesilerek kompakt ve şık bir görüntü elde edilir.

NAKLİYE

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Gönderim yapılmaktadır.

FİYAT POLİTİKASI

Kaliteli Malzeme ve Uygun Fiyat Garantisi ile Üretim yapılmaktadır.

DESTEK

Her sorununuz ve problem çözümlerinde bir telefon kadar yakınınızdayız.