KURUMSAL

KURUMSAL

Türkiye deki kauçuk zemin sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan MEKA Kauçuk Zemin Kaplamaları, teknik bilgisi tam ve konusunda deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.Şirketimiz 2010 yılında bu sektöre adım atmış olup kısa zamanda büyüyerek üretim kapasitesini yıllık 400.000 m2 ’ ye çıkarmıştır.

Aynı zamanda fabrikasını Samsun’un Tekkeköy ilçesinde büyüterek 2.000 m2 ’ lik bir kullanım kapasitesine çıkarmıştır. Şirketimiz AR-GE çalışmalarına önem vererek patentli tasarımlarımızdan oluşan zengin ürünlerimizle kauçuk zemin sektöründe dünya firması olma hedefine doğru hızla ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimizin oldukça geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Bunlar, çocuk oyun alanları, spor sahaları, atletizm pistleri, haralar, hayvanat bahçeleri, yürüyüş ve bisiklet yolları, havuz kenarları, teraslar, hastaneler, alışveriş merkezleri, atış poligonları ve otoparklar olarak sıralanabilir.

Hedef ve ilkelerimiz; çalışanları ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak dünya standartlarında en iyi kalitede ürün ve hizmet sunan bir şirket olmayı amaçlar.

  • Samsun Kauçuk Zemin